Siklik Adenosin-3 ', 5'-Monofosfat KAMP

Döngüsel Adenosin-3', 5' -Monofosfat cAMP Çin Döngüsel Adenosin-3', 5' -Monofosfat cAMP fabrika, Tedarikçi, Çin Üretici. Eşanlamlılar: Adenozin Sikfosfat; Adenosin-3', 5' -Siklik Monofosfat (siklik AMP; cAMP) Özellikler: Beyaz toz. Moleküler...

Ürün ayrıntıları

Siklik Adenosin-3', 5' -Monofosfat cAMP

Cyclic Adenosine-3', 5'-Monophosphate cAMP

Çin Döngüsel Adenozin-3', 5' -Monofosfat cAMP fabrika, Tedarikçi, Üretici Çin.

Eşanlamlılar: Adenozin Sikfosfat; Adenosin-3', 5' -Siklik Monofosfat (siklik AMP; cAMP)

Özellikleri: Beyaz toz.

Moleküler Formül: C10H12N5O6P.H2O

Yapı Formülü:

Cyclic Adenosine-3', 5'-Monophosphate cAMP structure formula

Paket: 25Kgs /Fiber Davul

ANAHTAR Kelimeler: Siklik Adenosin-3', 5' -Monofosfat cAMP

Açıklama:

Siklik Adenosin-3', 5' -Monofosfat cAMP, azot içeren hormonu transfer etmek için insan vücudunda önemli bir madde olan nükleotidin bir türevidir.

Siklik Adenosin-3', 5' -Monofosfat cAMP çeşitli hücrelerde yaygın olarak bulunur ve hücre fonksiyonu ve metabolizmasının düzenlenmesinde önemli bir rol oynar. Farmakolojik deneyler, eksojen kampın düz kasları gevşetme, kan damarlarını genişletme, karaciğer fonksiyonunu iyileştirme, sinir rejenerasyonunu teşvik etme, dış deri hücrelerinin bölünmesini engelleme ve anormal hücreleri dönüştürme, solunum zinciri oksidaz aktivitesini geliştirme ve miyokardiyal hipoksiyi iyileştirme işlevlerine sahip olduğunu göstermektedir.

Fonksiyonlar:

1.Kardiyovasküler hastalıkların tedavisi

2. siklik Adenosin-3', 5' -Monofosfat cAMP hipertiroidizm tedavisi için kullanılabilir

Sinir sistemi hastalıklarının tedavisi

En önemli hücre içi habercilerden biri olarak, siklik adenosin monofosfat (cAMP), hücre sinyal transdüksiyonu yoluyla yara onarımı dahil olmak üzere birçok biyokimyasal reaksiyonda önemli bir rol oynar.

Hepatobilier hastalıkların tedavisi

Kronik kolestatik hepatitin belirgin klinik tezahürü, sarılık uzun süre devam eden ve azalması kolay olmayan intrahepatik kolestazdır, bu da genellikle karaciğer fonksiyonunun daha da bozulmasına yol açar. Kronik kolestatik hepatit tedavisinde FDP ile kombine edilmiş siklik Adenosin-3', 5' -Monofosfat cAMP kullanıldı. FDP ile kombine kampın karaciğer fonksiyonunun iyileşmesini destekleyebileceği ve sarılık gerilemesini önemli ölçüde destekleyebileceği, intrahepatik kolestazın ortadan kaldırılabileceği veya iyileştirilebileceği bulunmuştur.

5. Siklik Adenosin-3', 5' -Monofosfat cAMP solunum yolu hastalıklarına karşı savaşmak için kullanılabilir

Bronşiyal astım atağına esas olarak bronşiyal düz kas spazmı neden olur. Bronşiyal astımın birçok nedeni vardır, ancak genellikle immünolojik anormallikler ve otonom sinir disfonksiyonu ile ilişkili olduğuna inanılmaktadır.

Adenosin siklofosfat bir anti-anjina ilacıdır, bu nedenle esas olarak akut miyokard enfarktüsü ve anjina pektorisin adjuvan tedavisinde kullanılır.

Siklik adenosin monofosfat, anjina pektorise direnmek için bir tür ilaçtır ve aynı zamanda bir tür dolaşım sistemi ilacı ve reseptör blokeridir. Dahası,Siklik Adenosin-3', 5' -Monofosfat cAMPHücre fonksiyonunun düzenlenmesi sürecine doğrudan katılabilir. Bu nedenle, bu ilacın etki kapsamı nispeten geniştir. Büyük doz siklofosfat enjeksiyonu hastaların miyokardiyal kontraktilitesini önemli ölçüde artırabilir ve ayrıca hastaların kardiyak kontraktilitesini artırabilir Ek olarak, Siklik Adenosin-3', 5' -Monofosfat cAMP, karaciğer fonksiyonunu iyileştirme işlevlerine sahiptir , düz kas gevşetici, sinir rejenerasyonunu teşvik eden, koroner arter damarlarını genişleten, anormal hücreleri dönüştüren

En Kaliteli, saf Döngüsel Adenozin-3', 5' -Monofosfat cAMP Toz / madde fabrikası, Tedarikçi, Çin Üretici.

Eğer döngüsel adenosin-3 ', 5'-monofosfat kampı arıyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Biz bu alanda önde gelen ve profesyonel Çin üreticilerinden ve tedarikçilerinden biriyiz. Rekabetçi fiyat ve iyi satış sonrası hizmet mevcuttur.
Hot Tags: siklik adenosin-3 ', 5'-monofosfat kampı, üreticiler, tedarikçiler, fiyat
Sorgulama

You Might Also Like