Ana sayfa > haber > İçerik

Deniz Taşımacılığı Aralık 2020'de Çılgın Bir Döneme Girdi

Dec 15, 2020

Deniz taşımacılığı Aralık 2020'de çılgın bir döneme girdi

Küçük konteyner navlun oranlarının 10.000 ABD dolarından fazla değeri tekrar görünür, aynı zamanda, birçok liman sıkışık ve felç

Ağustos 2020'den bu yana, konteyner sıkıntısı, konteynerlerin patlaması, konteynerlerin boşaltışları ve navlun oranlarındaki çılgın artış küresel durum devam ediyor ve etkili bir şekilde hafifletilemedi.

Salgın durumdan etkilenen ülke sayısı giderek arttıkça ülkelerine ve şehirlerine ikinci kez kapatıldı ve pek çok liman tıkanmış ve konteyner dolu hale gelmiştir.

Ningbo'dan Felix sto'ya deniz taşımacılığı da yeni bir zirveye ulaştı.

Şiddetli küresel salgın durumu, terminal işletmesi ve kamyon römorku üzerinde sürekli bir etkiye sahip olan liman taşımacılığı sektörüne ciddi zorluklar getirdi ve bu da limanın gümrükleri temizleyememesine ve konteynerleri zamanında alamamasına ve büyük ölçekli liman tıkanıklığına yol açtı.

Çin'den ABD'ye giden kargo hacminde güçlü büyüme, çok sayıda yük akını, navlun hacmi nde toparlanma devam etti.

ABD: Los Angeles limanında eşi görülmemiş bir yoğunluk ve tıkanıklık yaşanıyor.

Sadece Los Angeles'ta ve sadece uzun plajda, 10000 ila 15000 konteyner terminallerde mahsur kaldı, bu da bu iki limanda kargo taşımacılığının "neredeyse tamamen felce" yol açmasına neden oldu.

Batı kıyısı limanı ve Chicago'nun ithalattaki artışın yol açtığı çok sayıdaki boş konteynerle başa çıkmanın bir yolu yok.

İngiltere: taşan konteynerler ülkenin liman ve dağıtım merkezlerinden kasaba ve köylere yayıldı.

Şu anda, Felix sto liman, İngiltere'nin en büyük konteyner limanı, ciddi sıkışık ve konteyner çok sayıda yığılmış olmuştur. Liman bir keresinde boş konteynerlere gelmeyi reddetmişti.

Potasyum Orotate CAS 24598-73-0

Klorocresol CAS 59-50-7 Veya 4-Kloro-3-metilfenol

Loxoprofen Sodyum Hidrat CAS 80382-23-6

Polietilenglikol 400 600 800

N-metil-DL-alanin, N Metil DL Alanin usp AJI FCC BP EP